SKMEI New Romantic Style Quartz Watch Women Fashion Thin Strap Ladies Wristwatches Female Clock 3Bar Waterproof Relogio Feminino


















$35.64 – $37.80
SKMEI New Romantic Style Quartz Watch Women Fashion Thin Strap Ladies Wristwatches Female Clock 3Bar Waterproof Relogio Feminino


















| Feature | Water Resistant |
|---|---|
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | NONE |
| Feature-1 | Women watches |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 22.8mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 26cm |
| Band Width | 8.8mm |
| Band Material Type | Alloy |
| Feature-2 | Relogio feminino |
| Model Number | SKMEI 1983 |
| Feature-3 | Reloj mujer |
| Feature-4 | Watch women |
| Feature-5 | Montre femme |
| Feature-6 | Orologio donna |
| Feature-7 | Zegarek damski |
Reviews
There are no reviews yet.