

$15.04 – $16.72
| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 30mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 12mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Model Number | 9007 |
| Feature | Complete Calendar,Water Resistant,swim |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Curren |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Reviews
There are no reviews yet.