CURREN Watches Women Brand Leather Quartz Wristwatches Luxury Design Clock for Ladies Charm Flowers Dial Montre Femme



Detail:
Dial Diameter: 35 mm
Case Thickness: 9 mm
Watch Length: 230 mm
Band Width: 12 mm
Watch Weight: 29 g

















24.83€ – 27.75€
CURREN Watches Women Brand Leather Quartz Wristwatches Luxury Design Clock for Ladies Charm Flowers Dial Montre Femme



Detail:
Dial Diameter: 35 mm
Case Thickness: 9 mm
Watch Length: 230 mm
Band Width: 12 mm
Watch Weight: 29 g

















| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 35mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 12mm |
| Band Material Type | Leather |
| Model Number | 9068 |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Curren |
| Origin | Mainland China |
| Certification | NONE |
Reviews
There are no reviews yet.