CURREN Classy Dress Watches for Women Stainless Steel Band Clock Female Rhinestone Dial Slim Wristwatches Ladies




Detail
* Band Length: 240 mm
* Dial Diameter: 28 mm
* Band Width: 13 mm
* Case Thickness: 9 mm
* Weight: 58.3 g

















$31.90 – $35.26
CURREN Classy Dress Watches for Women Stainless Steel Band Clock Female Rhinestone Dial Slim Wristwatches Ladies




Detail
* Band Length: 240 mm
* Dial Diameter: 28 mm
* Band Width: 13 mm
* Case Thickness: 9 mm
* Weight: 58.3 g

















| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 28mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 24cm |
| Band Width | 13mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Model Number | 9086 |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Curren |
| Origin | Mainland China |
Reviews
There are no reviews yet.