







Curren, Quartz Watch, Women Watch
Curren Woman Watches Rose Gold Top Brand Luxury Watch Women Quartz Waterproof Women’s Wristwatch Ladies Girls Watches Clock
$26.86 – $28.38
| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 34mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 24inch |
| Band Width | 13mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Model Number | CURREN-9051 |
| Feature | Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Curren |
| Origin | Mainland China |









Reviews
There are no reviews yet.