











$34.12 – $39.26
| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 41mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Length | 25cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Model Number | watch for women |
| Feature | STOP WATCH,Luminous,Auto Date,Water Resistant,swim,luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Case Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
Reviews
There are no reviews yet.