













$37.98 – $47.98
| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Model Number | LIGE9810Women Watches |
| Feature | STOP WATCH,Shock Resistant,Luminous,Auto Date,Chronograph,Complete Calendar,Multiple Time Zone,Water Resistant,swim,luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Case Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Country of origin | Guangzhou, China |
| Relogio Feminino Style | Dress,Business,Casual,Sports,Fashion |
| Gift Type | Holiday Festival Birthday Gift |
| Stock | SUNKTA Original Watch Women |
| Delivery Service | Standard free shipping |
| Watch | Watches Top Brand Luxury |
| Rose Gold | women watch |
| women's quartz watch | Wristwatch |
| Women's wristwatch | women's quartz watch |
| women's wrist watch 2021 | Branded women's watches |
| Wristwatch | Gift to girlfriend |
| Watches | Watches |
Reviews
There are no reviews yet.