
















LIGE, Quartz Watch, Women Watch
LIGE Watch Fashion Red Leather Ladies Watches, Luxury Waterproof Date Quartz Bracelet, Relogios Feminino
$37.98
| Case Thickness | 11mm |
|---|---|
| Band Width | 12mm |
| Band Material Type | Leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | reloj mujer |
| Dial Diameter | 33mm |
| Feature | Shock Resistant,Luminous,Auto Date,Complete Calendar,Water Resistant,swim,luminous hands |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Band Length | 23cm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | NONE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| watch | watch |
| lady watch | lady watches |
| ladies watch | ladies watches |
| woman watch | woman watches |
| women watch | women watches |
| watch for women | watches for women |
| watch for woman | watches for woman |
| lige watch | lige watches |
| watch woman | watches woman |
| watch women | watches women |
| luxury watch | luxury watches |
| brand watch | brand watches |
| female watch | female watches |
| wrist watch | wrist watches |
| watch ladies | watches ladies |
| watch lady | watches lady |
| reloj mujer | reloj mujer elegante |
| reloj de mujer | reloj lige |
| reloj para mujer | relojes para mujer |
| relogio feminino | relogios feminino |
| montre femme | montre femmes |
| zegarek damski | orologio donna |
| creative watch | creative watches |
| women bracelet watch | women bracelet watches |










Reviews
There are no reviews yet.