







$0.00
| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 38mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 24cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Feature | None |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Case Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | RUNERR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | NONE |
Reviews
There are no reviews yet.