























$18.70
| Feature | STOP WATCH,Shock Resistant,LED Display,Auto Date,Chronograph,Complete Calendar,Water Resistant,Alarm,Week Display |
|---|---|
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 26.5cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Case Thickness | 16mm |
| Band Width | 21mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | resin |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SKMEI watch 1881 |
| Dial Diameter | 46mm |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
Reviews
There are no reviews yet.