



















Curren, Quartz Watch, Women Watch
Curren 9015 Women Watches Luxury Gold Black Full Steel Dress Jewelry Quartz Watch Ladies Fashion Elegant Clock Relogio Feminino
$14.92 – $16.60
| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 34mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 21cm |
| Band Width | 12mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Model Number | 9015 |
| Feature | Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Curren |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |







Reviews
There are no reviews yet.