Kindly Noticeļ¼
The watch waterproof 3bar can use to wash hand without hot/warm water, can’t take shower, bath, swim etc

























$12.96 – $16.36
The watch waterproof 3bar can use to wash hand without hot/warm water, can’t take shower, bath, swim etc

























| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 30mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 8mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Model Number | 9012 |
| Feature | Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Curren |
| Origin | Mainland China |
| Certification | NONE |
Reviews
There are no reviews yet.