
























$12.72 – $14.84
| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 36mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 15mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Model Number | 9007 |
| Feature | Complete Calendar,Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Curren |
| Origin | Mainland China |
| Certification | NONE |
Reviews
There are no reviews yet.