



















$27.18 – $39.08




















| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 28mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 18cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | Ceramic |
| Model Number | lige women watch |
| Feature | Shock Resistant,Auto Date,Complete Calendar,Water Resistant,swim |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| watch | watches |
| woman watch | women watch |
| womans watch | womens watch |
| woman watches | women watches |
| women's watch | woman's watch |
| women's watches | woman's watches |
| watch woman | watch womans |
| watch women | watch womens |
| watch for woman | watch for womans |
| watch for women | watch for womens |
| watches for woman | watches for womans |
| watches for women | watches for womens |
| wrist watch for woman | wrist watches for woman |
| wrist watch for women | wrist watches for women |
| lady watch | lady watches |
| lady clock | ladies clock |
| ladies watch | ladies watches |
| female watch | female watches |
| woman clock | women clock |
| reloj mujer | reloj mujeres |
| montre femme | montres femmes |
| relogio feminino | relogios femininos |
| bracelet watch | bracelet watches |
| relojes para mujer | relojes de mujeres |
| relojes mujer | reloj para mujer |
| luxury woman watch | luxury watch woman |
| relogio feminino frete gratis | novo em relogios femininos |
| reloj de mujeres | reloj de pulsera para mujer |
| relojes de mujer envio gratis | de moda de pulsera de cuarzo |
| montre femmes | montre pour femme |
| valentines day | valentines gift |
| zegarek damski | cadeau femme |
| lige watch | lige watches |
| lige women watch | lige watch women |
| lige woman watch | lige watch woman |
Reviews
There are no reviews yet.