














$39.98
| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Model Number | watch for women |
| Feature | Luminous,Water Resistant,swim,luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Case Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
Reviews
There are no reviews yet.