





















$31.98 – $37.98
| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 34.4mm |
| Case Thickness | 10.6mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 15.6mm |
| Band Material Type | Leather |
| Model Number | women wristwatch |
| Feature | Shock Resistant,Luminous,Auto Date,Complete Calendar,Water Resistant,Week Display,luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| watch | watches |
| reloj | reloj lige |
| reloj mujer | reloj para mujer |
| watch for women | watches for women |
| woman watch | woman watches |
| womens watch | womens watches |
| women watch | women watches |
| relogio feminino | relogios feminino |
| montre femme | montre femmes |
| relojes de mujeres | montre pour femme |
| lige watch women | lige watches women |
| lige women watch | lige women watches |
| lady watch | lady watches |
| ladies watch | ladies watches |
| women wrist watch | women wrist watches |
| wrist watch for women | wrist watches for women |
| horloge dames | bayan kol saati |
| ladies wrist watch | ladies wrist watches |
| watch women | watches women |
| watch womens | watches womens |
| women watch luxury | luxury watch women |
| female watch | female watches |
| wrist watch | wrist watches |
| watch watch | watches watches |
| women bracelet watch | women bracelet watches |
| watches women watch | brand watch women |
Reviews
There are no reviews yet.