














MEGIR, Men Watch, Quartz Watch, Sport Watch
MEGIR Top Brand Male Watches Square Quartz Watch Watch For Men Waterproof Leather Strap Sport Clock Male Relogio Masculino+BOX
37.87€
| Case Thickness | 12mm |
|---|---|
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Leather |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 8106 |
| Dial Diameter | 43mm |
| Feature | STOP WATCH,Luminous,Auto Date,Chronograph,Complete Calendar,Water Resistant,luminous hands |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | MEGIR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |









Reviews
There are no reviews yet.