Men Watch, NAVIFORCE
NAVIFORCE Luxury Brand Sport Watches Men Quartz navi force Leather Clock Man Watch Military Watch Relogio Masculino seet
$76.34 – $79.70
| Case Thickness | 16mm |
|---|---|
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | Leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | glass |
| Model Number | NAVIFORCE |
| Dial Diameter | 46.5mm |
| Feature | Water Resistant,LED Display,Multiple Time Zone,STOP WATCH,Auto Date,Complete Calendar,Shock Resistant,Alarm |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24.5cm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz,Dual Display |
| Style | SPORT |
| Brand Name | NAVIFORCE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | NONE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Material | quartz-watch |
| watches | sport watch |
| Name | Brand Watch |
| Type | watches men Top luxury brand Army Full Steel wristwatch |
| Gender | Men |


































Reviews
There are no reviews yet.