













NF5001S Steel Strap













$37.78 – $41.40
| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 32mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 10mm |
| Band Material Type | Leather |
| Model Number | NF5001 watch women |
| Feature | Complete Calendar,Auto Date,Shock Resistant,Water Resistant,Anti-magnetic,Luminous |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | NAVIFORCE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | NONE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| name | NAVIFORCE |
| Watch Women | quartz watch |
| fashion watch | waterproof watch |
Reviews
There are no reviews yet.