





















$27.18 – $28.78
| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 35mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 24inch |
| Band Width | 12mm |
| Band Material Type | Leather |
| Model Number | CR9080 |
| Feature | Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Curren |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Style | Fashion Casual Sport Luxury Dress Business Vintage Cartoon |
| Hot Search Word | Women Dress Bracelet Fashion Watch Ladies Sport Watch |
| Top Search Words | Female Wristwatch Gift Dress Watches New Arrive Hot sale |
Reviews
There are no reviews yet.