












$54.50 – $58.28
| Case Thickness | 14mm |
|---|---|
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | Leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | NF9110 |
| Dial Diameter | 48mm |
| Feature | Shock Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | NAVIFORCE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | NONE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Weight | 88g |
| Features | Date Week Display Luminous Hands |
| Men Watch | Sport Watch Military Relogio Masculino |
| watches mens 2019 | man watch 2019 |
| Relogio naviforce | wristwatch mens watches |
| naviforce watch for men | reloj mujer Relogios Masculinos |
| style | luxury Casual dress waterproof watch men |
| style 1 | Multi-function Military date watch men |
| style 2 | Genuine Leather Creative watch man |
| mens watches top brand luxury | quartz clock men wristwatches |
| color | gold black watch men |
Reviews
There are no reviews yet.