










Curren, Quartz Watch, Women Watch
Relogio Feminino CURREN Watch for Women Fashion Gold Waterproof Quartz Clock Stainless steel Business Ladies Watch
$29.42 – $33.10
| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 31mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 12mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Model Number | 9072 |
| Feature | Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Curren |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |










Reviews
There are no reviews yet.