Relogio Masculino Military Men Sport Watches Mens NAVIFORCE Brand LED Digital Watch Male Clock Full Steel Quartz Men Watch 9093
























$43.98 – $47.34
























| Case Thickness | 16mm |
|---|---|
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | NAVIFORCE 9093 |
| Dial Diameter | 48mm |
| Feature | Auto Date,STOP WATCH,Alarm,Complete Calendar,LED Display,Shock Resistant,Repeater,Multiple Time Zone,Water Resistant,Back Light |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz,Dual Display |
| Style | SPORT |
| Brand Name | NAVIFORCE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Sports Watches | Wristwatches |
| Watch | Men Sport Watch |
| Watches | NAVIFORCE |
| Watches function | Analog and Digial display digial led watch |
| Watch Type | Men Watch LED Digital Watch Sport Watch Relogios |
Reviews
There are no reviews yet.