SKMEI 1881 Men Digital Sport Watch Fashion Casual Stopwatch Clock Waterproof Military Electronic Men’s Wristwatches reloj hombre























$11.32 – $13.95
SKMEI 1881 Men Digital Sport Watch Fashion Casual Stopwatch Clock Waterproof Military Electronic Men’s Wristwatches reloj hombre























| Feature | STOP WATCH,Shock Resistant,LED Display,Auto Date,Chronograph,Complete Calendar,Water Resistant,Alarm,Week Display |
|---|---|
| Men Clock | Reloj Hombre |
| Original | YES |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 26.5cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Outdoor sport watch | Men watch |
| Case Thickness | 16mm |
| Band Width | 21mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | resin |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SKMEI watch 1881 |
| Dial Diameter | 46mm |
| Fashion Alarm Clock | Digital watch |
| Feature-3 | Sport watch |
| Feature-4 | Stopwatch,dual time |
| Feature-5 | LED Light |
| Feature-6 | 2 Time |
| Feature-7 | 12/24 hour system |
| Erkek Kol Saati | Montre Homme |
| Relogio Masculino | Mens Watches Top Brand Luxury |
| watches for men | Kol Saati |
| Mens Watches | Horloges Mannen watches men |
Reviews
There are no reviews yet.