
























Curren, Quartz Watch, Women Watch
Women Watches CURREN Top Brand Luxury Japan Quartz Movement Leather Waterproof Wristwatches Relogio Feminino
$28.54 – $30.22
| Case Shape | Round |
|---|---|
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 35mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 12mm |
| Band Material Type | Leather |
| Model Number | 9080 |
| Feature | Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Curren |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| relogio feminino | watch |
| reloj mujer | watch for women |
| relojes para mujer | Ladies watch |









Reviews
There are no reviews yet.