












Men Watch, Quartz Watch, Skmei, Sport Watch
SKMEI Nylon Canvas Strap Army Green Quartz Watch Strong Luminous Date Night Vision Calendar Steel Men Casual Relogios 9281
$19.50
| Case Thickness | 12mm |
|---|---|
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | nylon |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SK9281 |
| Dial Diameter | 48mm |
| Feature | Luminous,Complete Calendar |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | Tungsten Steel |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |









Reviews
There are no reviews yet.